Ant-009 Gökdere

  • 4931
Özellikler
Zorluk Derecesi Kolay
Yol Durumu Asfalt
Toplam Mesafe (KM) 30
Max. Rakım 205
Uygun Bisiklet MTB,Yol-Bisikleti,Şehir-Bisikleti,Full-Süspansiyon
Başlangıç Noktasında Bitiyor ? Evet
Bisiklet binmeye yeni başlayanlar, günün yorgunluğunu bisiklet binerek atmak isteyenler yada sabahın erken saatlerinde ve akşam iş çıkışında antrenman yapmak isteyenler için bulunmaz parkurlardan bir tanesidir. Çok kısa sürede kendinizi şehrin gürültüsünden, kalabalığından dışarıya atabileceğiniz, orman içerisinde pedal basacağınız, mevsimine göre portakal çiçeklerinin kokusunu ciğerlerinize çekebileceğiniz muhteşem rotalardan bir tanesidir.

Gökdere

gökdere
Liman Mahallesinden Çakırlar Köyüne doğru giderken Altınyaka tabelasının olduğu dönüşten Hisarçandır yoluna doğru dönülerek hafif bir tırmanıştan sonra orman içerisinde toprak yol ile devam edersiniz. Ormandan aşağıya indiğinizde bir anda kendinizi portakal bahçelerinin arasında bulursunuz ve eğer portakalların çiçek açtığı zamanda iseniz, portakal çiçeklerinin kokusu arasında kendinizden geçebilirsiniz…
Zorluk Derecesi : Bisiklet binmeye yeni başlayanlar, günün yorgunluğunu bisiklet binmekle atmak isteyenler yada sabahın erken saatlerinde ve akşam iş çıkış saatlerinde antrenman yapmak isteyenler için KOLAY bir parkurdur.
Bisiklet Seçimi : Dağ Bisikleti, Dişli lastikle birlikte Yol Bisikleti.
Başlangıç Noktası : 100. Yıl Cad. Dilek Sabancı Spor Tesisleri
Bitiş Noktası : 100. yıl Cad. 5 M migros Kavşağı
Su Kaynakları : Toplamda 2 saatlik bir parkur olduğu için, tur başlangıcında mataranıza alacağınız su yeterli olacaktır.
Alış-Veriş Alanları : Şehir merkezine çok yakın olan bir rotadır.

Yükseklik Profili

GPS ve rota verilerini buradan indirerek daha detaylı inceleyebilirsiniz…

0 Değerlendirme

Henüz değerlendirme yapılmamış

Benzer Rotalar