Bentour Bikepalast

Bentour Bikepalast

Bentour BikepalastAvrupa’da büyük tur operatörleri arasına giren Türkiye uzmanı Bentour, Antalya bölgesi için bisiklete dev yatırımlar yapıyor.

Gloria otel zincirinin Belek’te kurduğu ‘Gloria Sports Arena’ kompleksinin içinde açılacak ‘Bentour Bikepalast (Bisiklet Sarayı)’, Bisiklet tutkunlarına hizmet verecek. Patlak lastikten bisiklet teknik bakımı ve yedek parçaya, bisiklet rotaları, konaklama imkanları ve sigorta hizmetlerine kadar, bisikletli turistlere her türlü hizmet verilecek.

Bikepalastİsviçre merkezli tur operatörü Bentour’un kurucusu Kadir Uğur, ‘Bisikletsiz gelen müşterilere şimdiden Scott Marka 500 bisiklet satın alıyoruz. ‘Mountain Bike’dan E-Bike’e kadar her türlü bisikletle hizmet vereceğiz” diyor.

Bikepalast70 yaşındaki Kadir Uğur, kendi de bisiklete binerek Bikepalast’ın Mart ayında açılışını yapacak. Uğur, bu projedeki yatırım hacminin 1 milyon Euro sınırına dayandığını belirtiyor.

Bikepalast2015 sezonu için iyimser olduğunu belirten Kadir Uğur, satışlarının geçen yılın yüzde 9 üzerinde seyrettiğini ve bu sezon için 150 bin yolcu planladıklarını ifade etti. 2015 broşürlerine bisiklet turlarını da eklediklerini kaydeden Uğur, “Belek ve Side bölgelerinde düzenleeceğimiz bisiklet turları için başlangıçta değişik kategorilerdeki bisiklet turları için 500 yolcu getireceğiz. bölgede 125 bisiklet rotası ziyaretçilere açılacak” dedi.

Kaynak : abisiklet.com

Yorum Yaz